בתיה פרידמן
מנכלי"ת Mon Kids
     

כבעלת עסק שמנהלת הכל לבד הגעתי לנקודה בה הגעתי להבנה שאני כבר לא יכולה לעשות הכל לבד, שהעסק האהוב שלי כבר גדל ובשביל לקחת אותו לצעד הבא אני צריכה עזרה מבחוץ, כבר בשיחה הראשונה שלי עם מירי הבנתי שיש לה הרבה ידע והיא עדיין מקשיבה למקום שממנו אני מגיעה. בכל פגישה יצאתי עם הרבה הרבה תובנות ששינו את העסק שלי לטובה, בעזרתה לא רק שהתחלתי להסתכל על מספרים באופן יותר נכון גם הצלחנו לפתח מוצרים יחד זה מדהים בעיניי כי נקודת ההתחלה שלי היתה שיש לי עסק מדהים שרק צריך דחיפה וסדר והאמת קבלתי כ״כ הרבה מהפגישות איתה שזה אירגן לי את כל מהלך העבודה שלי, מירי הצליחה לפקס אותי על הדברים שכן חשובים בשביל להמשיך לגדול ובצורה בטוחה והיתה נעימה מקצועית וסבלנית אלי לאורך כל התהליך, ממליצה עליה לכל מי שיש לו עסק שצריך סדר פיננסי ואירגוני להגדלה ולמיצוב העסק.

טלי אללין
טכנאית רנטגן
     

הגעתי למירי בר-לב אחרי תקופה מאתגרת של אי-וודאות, של החלטות קשות ושאלות לא פשוטות בנושא העסקי. בזכות המקצועיות והכוונה נכונה מירי עזרה לי להפוך את התמונה בראשי למציאות. תודה מירי על היחס, תשומת הלב והליווי לאורך התקופה.

אמילי מקונן

מירי בר-לב נתנה לי שירות מקצועי ובלתי רגיל. לפני שפניתי אליה, חוויתי קושי רב בניהול הכספים של העסק. ניסתי לעשות סדר בעזרת כמה בעלי מקצוע, לאף אחד מהם לא היה את הזמן ואת הסבלנות שמירי נתנה לי. כשנפגשתי איתה, הסיפור השתנה לטובתי. בעזרתה, חסכתי לא פחות מאלפי שקלים והבנתי שיש מקום לשאלות וללמידה.